‘Spiegelogie’ heet de eerste solo-expositie van beeldend kunstenaar Dolfina, die  vrijdag 3 oktober (17.30 uur) wordt geopend door wethouder Floor Gordon en tot en met 26 oktober duurt in DeNieuweGalerie in het winkelcentrum Stashart. Die expositie is te zien op vrijdag en zaterdag  van 11.00 tot 17.00 uur en zondag 12.00 tot 17.00 uur.

De expositie gaat over imperfectie en inclusie, volgens DeNieuweGalerie’

35 imperfecties

Dolfina toont een serie portretten van mensen met zichtbare en onzichtbare imperfecties. In Spiegelogie staan 35 geportretteerden centraal met elk met hun eigen verhaal. Wat hen verbindt is hun moed zich kwetsbaar te tonen en de kracht waarmee ze omgaan met het anders-zijn. De serie nodigt bezoekers uit tot reflectie: hoe kijken wij naar imperfectie? En wat zegt dat over onszelf?

Maatschappelijk gesprek

Een maatschappelijk gesprek, in beeld, noemt de galerie het. “In een samenleving die streeft naar diversiteit en inclusie, wil deze expositie een dialoog starten. Niet met cijfers of theorie, maar met gezichten, blikken en verhalen. Spiegelogie laat zien dat kwetsbaarheid ook schoonheid is – en dat echte ontmoeting begint waar oordelen stoppen.”

De tentoonstelling wordt mede mogelijk gemaakt door Gemeente Amstelveen, KickAss Amstelveen, Amstelidee, DeNieuweGalerie, FineArtPrinting, MultiSupplies en PlatformC.

Dolfina dolfina-marina@hotmail.com

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.