Op donderdag 6 maart om 19.30 uur is er wijkoverleg voor Groenelaan in De Bolder. Het bestuur van de stichting Wijkkoepel Groenelaan is van plan dat dit jaar drie keer te doen. Er wordt dan telkens een spreker uitgenodigd, die een onderwerp zal behandelen dat (ook) van belang is voor Wijk Groenelaan.
Verder is er ruimte om het actuele wel en wee van de wijk te bespreken. Deze bijeenkomsten in De Bolder duren tot 21.30 uur.
Plaagdieren
De andere bijeenkomsten zijn gepland op de donderdagen 19 juni en 23 oktober. Op donderdag 6 maart spreekt een medewerker van Participe Amstelland over psychische kwetsbaarheid. Verder staan de cijfers en feiten over 2024 op de agenda en een presentatie door gemeenteambtenaar Mark van Ginkel over plaagdierenbeheersing.