Jip van den Toorn is zaterdag (20 december) van 14.30 uur tot 16.00 uur te gast in het Literair Café 102 in de bibliotheek aan het Stadsplein. Met de schrijfster praten deelnemers over haar nieuwe boek ‘Hoe vond je zelf dat het ging? De jaren 2020-2025.’ In dat boek zijn haar cartoons van het afgelopen jaren verzameld.

Het Literair Café is een maandelijks initiatief van Libris Venstra en de Bibliotheek Amstelland.

Klimaat

Als weinig anderen weet Van den Toorn actuele gebeurtenissen zo treffend te vangen in cartoons, of het nu om het klimaat gaat, de oorlog in Gaza, de val van het kabinet, of onze houding ten opzichte van onrecht in de wereld.

Slimste mens

Het grote publiek kent Jip van den Toorn vanwege haar deelname aan De slimste mens, waarin ze de finale bereikte. Maar in het dagelijks leven tekent ze cartoons voor de Volkskrant, Het Parool, Vrij Nederland, de VPRO Gids en De Standaard.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.