Nadat eerder de Ondernemersvereniging Amstelveen (OA) op een bijeenkomst over ondermijnende criminaliteit op donderdag 8 mei om 18.00 uur in de Schouwburg Amstelveen wees, doet nu ook het Platform Veilig Ondernemen (PVO) een duit een het zakje. De meeting is primair voor ondernemers uit Aalsmeer, Amstelveen en Uithoorn. ‘Herken Ondermijning’, heet het evenement, dankzij o.m. een ex-crimineel en een misdaadjournalist, een inkijkje geeft in de wereld van verborgen criminaliteit in het bedrijfsleven.

Ook de burgemeesters Gido Oude Kotte (Aalsmeer), Pieter Heiliegers (Uithoorn) en Tjapko Poppens (Amstelveen) delen hun zorgen over ondermijning en onderschrijven het belang van het tijdig herkennen van signalen en hoe men zich ertegen kan wapenen.

Politie

Verder zijn vertegenwoordigers van de Politie, Meld Misdaad Anoniem en Platform Veilig Ondernemen zijn aanwezig voor vragen. De zaal van de schouwburg gaat om 18.45 open, nadar liefhebbers al om 18.00 uur een gratis broodje hebben kunnen eten. Het programma duurt van 19.00 tot 21.00 uur en daarna is er een ‘netwerkborrel’ tot 22.15 uur.

Aanmelden

Aanmelden is mogelijk tot maandag 5 mei a onderstaande via vivian.grunberg@pvo-amsterdamamstelland.nl. Bij de aanmelding gelieve men aan te geven of men ook wat wil eten tijdens de inloop. Als men toch niet aanwezig kan zijn, moet men dat uiterlijk drie dagen van tevoren laten weten via: vivian.grunberg@pvo-amsterdamamstelland.nl.

 

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.