In de ‘Week van de Veiligheid’ is er extra aandacht voor veiligheid in Amstelveen. De gemeente komt dan met verschillende activiteiten en extra voorlichting over onder meer babbeltrucs, WhatsApp preventie, rollator- en rolstoelcheck, veilig internetbankieren etc.

Dit initiatief is een samenwerking tussen de Gemeente, WWZ (Wonen Welzijn Zorg teams) van Amstelveen en diverse Burger Initiatief Groepen en wijkplatforms.

Programma

Dinsdag 9 oktober, 10.00-12.00: Valanalyse voor  senioren uit de wijk (i.s.m. fysiotherapeut) & in gesprek met de wijkagent – Villa Randwijck, Catharina van Clevepark 10. Meer informatie: 06-2042 0989 of welkom@villarandwijck.nl

Dinsdag 9 oktober, 12.00-13.00: Lunch voor senioren  -`t Open Hof, Burgemeester Haspelslaan 129. Meer informatie: BIG en Wijkplatform Stadshart, aanmelden via mail: stadshartbig@hotmail.com

Dinsdag 9 oktober, 14.00-16.00 uur: Veilig op pad met de rollator – De Bolder, Groenhof 140. Meer informatie: Betty van de Schraaff, b.v.d.schraaff@participe.nu

Dinsdag 9 oktober, 15.30-16.30 uur: Reactie test & hoe veilig is mijn huis – Wijkcentrum Alleman, den Bloeyenden Wijngaerdt 1. Meer informatie: Wilma Stokkel, w.stokkel@particpe.nu

Woensdag 10 oktober, 11.00-12.30 uur: Presentatie over het gehoor van Oorwerk – Wijkcentrum Pluspunt, Smeenklaan 1. Meer informatie: Lia Brouwer, l.brouwer@particpe.nu

Woensdag 10 oktober, 14.00-16.00 uur: Whatsapp preventie groep & Rollatorcheck,i.s.m. Repair Café de MeentMiddenhoven, Dr.Willem Dreesweg 155. Meer informatie: Brenda van Oeveren, b.v.oeveren@participe.nu

Donderdag 11 oktober, 13.30-15.30 uur: Veilig internetbankieren van de Rabobank, zorgmiddelen, rollatorcheck, Behendigheidsparcour voor rollators – Wijkcentrum Kastanjelaan, Kastanjelaan 21. Meer informatie: Karin de Ruiter, k.d.ruiter@participe.nu

Vrijdag 12 oktober, 13.30-15.30 uur: Alles over babbeltrucs & in gesprek met de wijkagent – De Meent, Orion 3. Meer informatie: Joyce Weij, j.weij@participe.nu

Zaterdag 13 oktober, hele dag: Super!markt op het Westwijkplein – Winkelcentrum Westwijk, Westwijkplein. Meer informatie: Hugo van der Kooij, h.v.d.kooij@participe.nu

Zaterdag 13 oktober, 16.00 uur: High tea voor senioren – Wijkpunt Dignahof, Dignahoeve 174. Meer informatie: Carla Coenen, c.coenen@participe.nu

Maandag 15 oktober, 13.30-15.30 uur: Alles over babbeltrucs & in gesprek met de wijkagent – Wijkrestaurant ´Bij Klaasje´ in Klaasje Zevenster , Klaasje Zevensterstraat 103. Meer informatie: Amber Jongkind, a.jongkind@Brentano.nl

 

 

1 REACTIE

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here