De ChristenUnie Amstelveen e.o. houdt op zaterdagmiddag 22 maart een open ledenvergadering van 14.00 uur tot 16.30 uur in De Kegel (Bistro Nice) aan de Bovenkerkerweg 81. Daar spreekt Tweede Kamerlid Don Ceder en de bijeenkomst is voor de ChristenUnie Amstelveen ook de start zijn van de campagne voor de gemeenteraadsverkiezingen op woensdag 18 maart 2026. Dianne Hoefakker (foto), tot nu toe burgerraadslid, is de beoogde lijsttrekker.
Don Ceder spreekt over actuele thema’s in de Nederlandse en buitenlandse politiek en de visie van de ChristenUnie daarop. Bevragen door de aanwezigen kan ook.
Raadsverkiezingen
In het tweede deel van de vergadering gaat het over de voorbereiding van de gemeenteraadsverkiezingen in 2026. De ChristenUnie zegt ‘met kracht’ haar geluid in de gemeenteraad te willen laten horen. Het bestuur zal voorstellen om Dianne Hoefakker te verkiezen als lijsttrekker voor de komende verkiezingen. Zij is nu burgerlid en laat op een deskundige wijze het geluid van de ChristenUnie in de gemeentepolitiek horen, vindt de CU. Voormalig raadslid Bert de Pijper is nu voorzitter van de afdeling ChristenUnie Amstelveen e.o. “Na afloop van de vergadering om ca. 16.00 uur is er gelegenheid om nog een drankje met elkaar te drinken”, zegt hij.