Wegens zijn inzet als zorgverlener en vrijwilliger kreeg woensdag (6 mei) William Koevoets – van Essen de Koninklijke onderscheiding Ridder in de Orde van Oranje-Nassau.
Hij is sinds 1990 verbonden aan de Nationale Vereniging De Zonnebloem, waar hij als vrijwilliger vakanties begeleidt voor mensen met een fysieke beperking, vele malen als hoofdverpleegkundige.
Bovenkerk
Ook speelde hij een belangrijke rol op het gebied van opleiding, innovatie en communicatie. Daarnaast was hij actief bij de Schorerstichting en de Hiv Vereniging Nederland, waar hij aan de basis stond van Checkpoint, de eerste hiv-sneltestlocatie van Europa en een belangrijke bijdrage leverde aan de professionalisering en acceptatie van hiv-sneltesten, zowel nationaal als internationaal. En hij is vrijwilliger in Bovenkerk, waar hij het initiatief “Samen Eten” mede organiseert om sociale verbinding in de wijk te versterken.










































Deze man heeft een dubbele achternaam. Dat is heel chique en daar hoort dus geen koppelteken tussen.
Let eens op andere media. Ingezonden brieven van dit kaliber worden daar genegeerd, terwijl ik elke dag bagger over mij heen krijg. Dat is de aard van ’t medium, zal ik maar denken. Overigens interesseert het mij geen snars.
Correct schrijven is aan Johan niet besteed. Hij is zelfs zo eigenwijs om fouten waarop lezers hem attenderen niet te corrigeren.