Op zondag 28 juni om 15.00 uur (inloop 14.30 uur) treedt de Big Band PeeWee’s Problem, die bestaat uit jonge muzikanten, op in Openluchttheater Elsrijk. De band zorgt voor een middag vol jazz, soul, funk en pop. Dit is het laatste optreden voor de zomervakantie. Op 16 augustus is de volgende (kinder) voorstelling ‘Hé koe waar ga je naar toe’.

De band PeeWee’s Problem, onder leiding van Pim Wittenberns, laat dus een breed repertoire horen, met strakke blazers en aanstekelijke melodieën zorgen de muzikanten          voor een middag vol goede muziek.

Kaartverkoop

De voorstelling is voor muziekliefhebbers van alle leeftijden. Sinds 2004 biedt PeeWee’s Problem jonge muzikanten de mogelijkheid om samen op hoog niveaumuziek te maken. In de afgelopen jaren trad de band op bij festivals, theaters en evenementen in binnen- en buitenland. Met een combinatie van muzikaliteit, enthousiasme en een gevarieerd repertoire weet de band telkens weer het publiek mee te krijgen. Het adres van het Openluchttheater Elsrijk is De Ruwiellaan 20, 1181 PS Amstelveen. Bij slecht weer gaat de voorstelling niet door. Dit wordt aangekondigd op de pagina ‘Agenda’ van de website. Als de voorstelling niet doorgaat dan worden de kaarten die via de website zijn gekocht, geretourneerd.Een kaartje kost € 7,50 inclusief één consumptie. Houders van Amstelveenpas krijgen 50% korting. Een kaartje kan online besteld worden via www.openluchttheaterelsrijk.nl/agenda of aan de kassa met pin.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.