Begin maart biedt de Bibliotheek Westwijk de gratis cursus Digisterker aan, oftewel werken met de digitale overheid. Steeds meer overheidszaken – zoals belastingaangifte doen, toeslagen aanvragen of medische gegevens inzien – verlopen digitaal. Dit kan handig zijn, maar roept soms vragen op. Tijdens deze cursus leert men zelfstandig gebruik te maken van digitale overheidsdiensten.

De cursus bestaat uit vier bijeenkomsten op de donderdagen 5 maart, 12 maart, 19 maart en 26 maart, van 10.00 uur tot 12.00 uur in de Bibliotheek Westwijk

Uitleg

Deelnemers aan de cursus Digisterker krijgen uitleg over het gebruik van digitale overheidsdiensten en zij oefenen daarmee. De volgende onderwerpen komen aan bod:
een DigiD aanvragen en gebruiken; belastingaangifte doen; informatie vinden en aanvragen doen op websites van de overheid; gebruik maken van het digitale patiëntenportaal van de huisarts en het ziekenhuis.
De cursus is bedoeld voor mensen die al enige ervaring hebben met het gebruik van een computer en internet. De cursus bestaat uit vier bijeenkomsten van twee uur. Deelnemers krijgen aan het einde van de cursus een certificaat.

Aanmelden

De cursus is gratis, maar aanmelden is verplicht. Inschrijven kan door Anton Furnée te mailen via: a.furnee@debibliotheekamstelland.nl of te bellen naar 020-545 55 56.

https://amstelland.op-shop.nl/16058/digisterker-westwijk-voorjaar-2026-werken-met-de-digitale-overheid/05-03-2026

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.