Dick Raat (foto) treedt dinsdag 3 maart om 15.00 (zaal open 14.30) op in het café van P60. De toegang gratis en de organisatie is in handen van My Generation, een samenwerkingsverband van zorgorganisatie Amstelring en P60.
Een optreden van Dick Raat is veel meer dan een goed stuk muziek, beloven de organitatoren.
Energiek
“Zijn spontane en passievolle wijze van optreden zorgt altijd voor een energieke sfeer. Bevlogen door zijn enthousiasme begeeft hij zich regelmatig tussen het publiek om dan samen met hen mee te feesten.’ Hij vertolkt hij een genre van Pop- en Dance-Classics om vervolgens met hetzelfde muzikale vuur door te pakken met een Rock ‘n Roll, Reggae of Disco repertoire.
‘My Generation’ is een samenwerking tussen zorgorganisatie Amstelring en een cultuurinstelling, in dit geval dus Poppodium P60. My Generation gaat over het doorbreken van het stereotiepe beeldvorming rond ouderdom en het bewijzen dat het nooit te laat is om nieuwe avonturen aan te gaan of nieuwe passies te ontdekken, zegt de organisatie. Naast activiteiten zoals muziekmiddagen is er het Rockkoor My Generation en zijn er verschillende bands. Momenteel is de organisatie actief in Hoofddorp (Cpunt), Amstelveen (P60) en Haarlem (Het Badhuis).













































