De projectgroep ‘Jonge Mensen met Dementie’ van Alzheimer Nederland houdt op dinsdag 13 mei een lotgenotenbijeenkomst in de Meent aan Orion 3. Het onderwerp zal zijn: stigma’s bij dementie op jonge leeftijd.

Het zou ons geweldig helpen als jullie via jullie (digitale) media hier aandacht aan willen schenken zodat zowel de naasten van mensen met dementie op jonge leeftijd als de mensen met dementie de weg naar deze lotgenotenbijeenkomsten weten te vinden.

Hieronder vinden jullie de uitnodiging voor deze gratis informatieavond. Uiteraard staat het jullie vrij om hier je eigen draai aan te geven.

Vinden jullie het leuk om een keer een bijeenkomst bij te wonen? Dan is dat uiteraard altijd mogelijk.

tekst site en persbericht bijeenkomst 13 mei.docx
flyer 2025-05-13.pdf

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.