Op donderdag 27 februari gaat het toneelstuk ‘De Aanslag’, naar de bestseller van Harry Mulisch, in première in Schouwburg Amstelveen. En op woensdag 5 maart is er weer een première. Dan van ‘The Big Five’ een door The African Mamas, met hun tomeloze energie en muzikaliteit, naar de schouwburg gebrachte productie.

De toneelbewerking van de bestseller van Harry Mulisch is terug in de theaters.

De Aanslag

Ook 80 jaar na de bevrijding is ‘De Aanslag’ het waard om te zien. Het nis een indringend en spannend verhaal over schuld en verantwoordelijkheid. Leendert de Ridder speelt Anton Steenwijk. Peter Bolhuis en Henriëtte Tol speelden beiden eerder in deze voorstelling en keren terug. De cast wordt compleet gemaakt door Tim Linde en Anna Bartels. Er zijn nog enkele kaarten beschikbaar voor de première.

 The African Mamas

The African Mamas (foto) brengen in hun nieuwe voorstelling een ode aan vijf bijzondere artiesten, The Big Five van de Zuid-Afrikaanse muziek: Miriam Makeba, Brenda Fassie, Bushi Mlongo, Hugh Masekela en het duo Letta Mbulu en Caiphus Semenya. Op woensdag 5 maart is de première in Schouwburg Amstelveen.

Bekijk de complete theateragenda op www.schouwburgamstelveen.nl.

Foto: Wim Lanser

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.